Koření do klobásek

Koření do klobásek je samozřejmě jednou z nejdůležitějších věcí, kterou budeme potřebovat při výrobě domácích klobásek. Společností, které se zabývají prodejem koření je samozřejmě veliké množství a naleznete je samozřejmě také na internetu, kde se můžete podívat na veliké množství různých druhů a tak podobně.

Jednou z takových společností je například firma Gastro – koření, která na tomto trhu působí již od roku 2002. Pokud jde zaměření této společnosti, tak se zabývá především výrobou kořenících směsí, distribucí a dovozem přírodních bylin a koření.

Dále výrobou kořenících směsí pro masnou výrobu, tedy například pro klobásky, výrobou šťáv a omáček, hotových vývarů, česnekové pasty, tekutých dochucovadel, sušených hub, marinád a mnoho dalšího. Mezi zákazníky této společnosti patří samozřejmě například hotely, restaurace, penziony, pizzerie, jídelny mateřských a základních škol, fast foofy, závodní stravování a tak dále.

Pokud se podíváte na webové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese koreni-gastro.cz, tak Vás přivítá velice příjemný design, přičemž v levém menu se můžete podívat na opravdu kompletní výrobní a dovozní sortiment této společnosti, přičemž je zde všechno samozřejmě rozděleno do několika kategorií.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Klobásky ingredience a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.